هنرستان دخترانه حضرت مریم (س)
اسامی منتخبین منطقه ای جشنواره نوجوان سالم
 
برگزیدگان مسابقه چهره شهدا 1400
.هانیه قره قوشلو   11 گرافیک
2. ملینا رفیعی      11 گرافیک
۳. مرضیه عالمی     11 گرافیک
۴. ملینا خسروی      11 گرافیک
۵. ریحانه داودی      ۱۰ پویا
۶. هستی طاهری   ۱۰ معماری
۷.ریحانه محمدپور    11 معماری
۸.اسما میهمی     10 طراحی و دوخت
9. مائده انصاری منش   10 طراحی و دوخت
10. بهاره بداغی         ۱۰ پویا
11. مهدیه جعفری      ۱۰ پویا
12. ریحانه محمدی      ۱۲ معماری
۱13. نازنین عسگری      ۱۰ معماری
 
پرسش مهر
خبرای خوش داریم.....
👈🏻 برای هنرجویان شرکت کننده 
در جشنواره پرسش مهر 🏆
 
برگزیدگان هنرستان حضرت مریم در سطح استان در جشنواره پرسش مهر 🏆
ان شاء الله اسامی شما دختراا در سطح کشوری🥇 باشیم🤲✨   
 
 
اسامی برگزیدگان سی و نهمین دوره مسابقات فرهنگی هنری (فردا) در سطح استان 1399
- مائده شاه کرمی رشته انیمیشن رتبه سوم
- حنانه سیار رشته طراحی با زغال رتبه اول
- یاسمن شعبانیان رشته طراحی با قلم فلزی رتبه سوم
- زینب نجفی زیارانی رشته عکاسی مستند رتبه دوم
- حانیه مهدیان زاده رشته مداد رنگی رتبه اول
 
مسابقه کتابخوانی

« یک نفر مانده از این قوم که بر می گردد» 
به مناسبت نیمه شعبان و سالگرد میلاد منجی عالم امام عصر عجل الله 
مسابقه ای با این موضوع ویژه شما دختران هنرجوی دهه هشتادی برگزار می گردد.
دخترااا 👸🏽
با جوایز و هدایای با حال و درجه یک 👌
کتاب های مسابقه 👇🏻:
دو کتاب ؛ « هستی فدای مهدی » و « مهربانتر از یوسف» 
دخترا این دو کتاب رو بخونید و برای مسابقه خودتون رو آماده کنید
 
جشنواره یلدا
 
اسامی برندگان مسابقه درسهایی از قران
تاریخ سی بهمن و هفتم اسفند
دخترای نازنین
مرضیه عبد الهی دهم کامپیوتر
هانیه امامی دهم کامپیوتر
 
برندگان هفتگی درس هایی از قرآن 

از ابتدای سال 
خانم ها:
1- محدثه لطفی        هفته اول 
2- فاطمه رئیسی     هفته دوم
3- فاطمه روستایی     سوم
4- مبینا معماری         چهارم
5- فائزه کریمی          پنجم
6-  زینب عبادی          ششم
7- سماء زینال پور       هفتم
8- هستی فلاح          هشتم
9- الهه تیموری           نهم
دخترااا می تونند از سه شنبه 14 بهمن برای دریافت هدایای خود به واحد پرورشی مراجعه نمایند.
 
برندگان مسابقه درسهایی از قرآن 
تاریخ 99/11/16.    هانیه امامی
تاریخ 99/11/23    سماء زینال پور
موفق باشید 🌹
منتظر پاسخهای این هفته هستیم
 
اعلام رتبه مسابقه محمد رحمت للعالمین ص۱ بهمن ۱۴۰۰
 
مسابقه ای به مناسبت میلاد حضرت زینب سگرامیداشت اولین پرستار خانواده با بوسیدن دستان مادر
با تبریک ایام الله دهه مبارک پیروزی انقلاب
و ایام گرامیداشت مقام مادر به مناسبت میلاد حضرت نور ، فاطمه زهرا سلام الله علیها
خدمت دختران زیباو باوقار❤️
برگزیدگان مسابقه خدمتتون معرفی می شوند:
خانم ها🌹
1- ملیکا باباپور      12 کامپیوتر
2- سارا مسعودی  11 حسابداری
3- محدثه حاتمی    11 حسابداری
4- آیدا جوادی   10 معماری
5- نفیسه ترابی    10 معماری
🎁  برای دریافت جوایز روز دوشنبه 13بهمن به واحد پرورشی مراجعه بفرمایند.
 
برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری
* جهت مشاهده لیست برگزیدگان مسابقات فرهنگی هنری روی لینک زیر کلیک کنید:
 
 
* اسامی دانش آموزانی که در مسابقات مرحله دوم(در سطح اداره آموزش و پرورش منطقه 18 ) حائز رتبه شده اند :