هنرستان دخترانه حضرت مریم (س)
 
  مقام اول منطقه ای جشنواره فرهنگی وهنری بخش مشاعره  
 
 
خانم سما رسولی ،هنرآموزرشته ۱۰ انیمیشن
 
   
 
 
  رتبه دوم ترتیل منطقه 18 سال 1402  
 
 
زهرا خانلو
 
   
 
 
  رتبه اول کشوری دل نوشته  1402  
 
 
عسل لشنی
 
   
 
 
  رتبه برتر سروین بداغی در بدمینتون1402  
 
 
خانم سروین بداغی ، برتری شما در مسابقات بدمینتون منطقه ای وراه یابی به مسابقات استانی را به شما تبریک عرض می نماییم وموفقیت وپیروزی در تمام مراحل زندگی وتحصیل را برایتان آرزومندیم .
 
   
 
 
  کسب مقام برتر در شطرنج1402   
 
 
اعلام نتایج انفرادی مسابقه‌ شطرنج دختران مقطع متوسطه دوم   
مقام سوم: زهرا جعفری هنرستان حضرت مریم،مربی: سرکار خانم فهیمه حبیبی سرکار خانم فرناز قربانی
 
   
 
 
  حضور مائده حصیب در مراسم رونمایی از ۱۰ مستند تلویزیونی خیرین مدرسه ساز شهر تهران  
 
 
حضور افتخاری دو دانش آموز منطقه ۱۸ به همراه هدایتی مدیر آموزش و پرورش منطقه در مراسم رونمایی از ۱۰ مستند تلویزیونی خیرین مدرسه ساز شهر تهران امیرمحمد راست روان دانش آموز دبیرستان خیرساز امیرالمومنین (ع)
مائده حصیب دانش آموزهنرستان خیرساز نمونه دولتی حضرت مریم (س)
سخنرانی دانش آموز در مراسم
تقدیم گل به نمایندگی دانش آموزان به خیرین مدرسه ساز شهر تهران
و در حاشیه مراسم گفتگو با :
آقای نوری ، وزیر آموزش و پرورش
آقای زاهدی، وزیر سابق علوم و نماینده مجلس شورای اسلامی
آقای قفلی ، رئیس مجمع خیرین کشور
آقای بنی آدم ، رئیس مجمع خیرین تهران و...
سرکارخانم تنهایی مدیر مدرسه خیرساز عسگری شیرازی در مراسم حضور داشتند
با ما همراه باشید
مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۱۸ (منطقه حضرت زهرا (س))
 
   
 
 
   
 
 
یکتا بیگی ، دانش آموز هنرستان حضرت مریم (س) به عنوان سفیر سلامت نمونه کشوری معرفی شد.
 
   
 
 
  برترینهای کنکور 1401  
 
 
 
   
 
 
  منتخین جشنواره سفیران  
 
 
 
   
 
 
  ثبت مقام هنرستان مریم در جشنواره مسابقه کشوری شهدای ورزشکار استان تهران  
 
 
 
   
 
 
  برترینهای کنکور 1400  
 
 
 
   
 
 
   
 
 
کسب رتبه اساتید هنرستان مریم در جشنواره الگوی تدریس برتر 1399
 
   
 
 
  برترین های امتحانات دی   
 
 
 
   
 
 
  مقام کشور نازنین سالمی  
 
 
 
   
 
 
  کسب مقام اول کشوری  پویانمایی توسط دانش اموز پایه دوازدهم انیمیشن  هنرستان مریم  
 
 
 
 
کسب مقام اول کشوری پویانمایی توسط دانش اموز صبا برزگر پایه دوازدهم انیمیشن هنرستان مریم 
 
 
 
افتخاری دیگر از هنرجویان رشته انیمیشن خانم سیده زهرا احمدی حسینیان در ششمین جشنواره فیلم کوتاه رتبه کسب کرده اند. برنده جایزه سرخ و جشنواره فیلم کوتاه. 
 
 
 
همچنین فاطمه ضرغام نامزد بهترین فیلم در محور انیمیشن داوری تخصصی شخصیت پردازی  با کارتنگ امید از نامزد های بهترین طراحی شخصیت و بهترین فیلم انیمیشن بین چندین اثر شاید اغراق نباشه پانصد تا هزار اثر برگزیده شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

و هنرجویان زهرا عبادی و مایده شاه کرمی جشنواره زنگ هشدار کرونا رتبه کسب کرده اند.
 
   
 
 
  حضور در عرصه بین المللی  
 
 
 
  انیمیشن Pigeon (پرنده) زهرا عبادی منتخب در :
  _ دومین جشنواره انیمیشن آیکُنا یونان
  _ جشنواره فیلم کوتاه کاراون آمریکا
  _ بیستمین جشنواره فیلم زیزانیو کشور یونان
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  نقد جشنواره‌ کاراون آمریکا در مورد انیمیشن Pigeon (پرنده) زهرا عبادی:
  "فیلم انیمیشن چند لایه‌ای که الهام بخش ما برای زندگی آگاهانه و مطابق با احساسات درونیست."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  انیمیشن برگزیده شده در جشنواره داخلی زنگ کرونا 
  زهرا عبادی
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
  اسامی پذیرش هنرجویان دانشگاه سال 99  
 
 
رتبه های برتر دانشگاه رشته معماری
۱_نصیری،۲۴،شریعتی
۲_محمدی،۴۶،شریعتی
۳_زارع،۴۷،شریعتی
۴_بهزاد،۸۰،شریعتی
۵_قبادی،شریعتی
۵_شاهی،۱۱۲،ولیعصر
۶_بابک،شریعتی
۷_عزیزی،شریعتی
۸_هانیه داخرجینی،۷۸،شریعتی
۹_رضاپور،۲۱۶، ولیعصر
۱۰_مصطفوی،۲۲۴،ولیعصرشبانه
۱۱_ندیمی،ولیعصر
۱۲_هانیه هاشمی،روزانه کرح
۱۳_توفیق،هنر و معماری پارس
۱۴_نسترن احمدی،هنر و معماری پارس
 
رتبه های برتر دانشگاه رشته طراحی دوخت
۱:یاسمن غلامی ،دوخت،۵۱۰،کرج روزانه
۲:امیر نژاد،دوخت،کرج روزانه
 
رتبه های برتر دانشگاه رشته انیمیشن
زهرا طاهری،۷۹،شریعتی
 مریم عیوضی،۹۸،شریعتی
 
 
رتبه های برتر دانشگاه رشته کامپیوتر
۱_مبینا بخشی پور،۵۵،شریعتی
۲_فاطمه ابراهیمی،۱۴۰،ولیعصر
۳_مهساقاسم خانی،ولیعصر
۴_مبینا احمدی،ولیعصر
۵_حنانه هندی،ولیعصر
۶_ابراهیمی،دولتی قزوین
۷_مصلح،دولتی رشت
۸_محمودی،دولتی اراک
 
رتبه های برتر دانشگاه رشته حسابداری
۱_زهرا عی قرلو،۲،شریعتی
۲_فائزه کریمی،۴۵،شریعتی
۳_بخشی پور،۴۶،شریعتی
۴_ملاجعفری،شریعتی
۵_جلیلی،۷۸،ولیعصر
۶_روستاپیشه،۱۲۵،ولیعصر
۷_دادرس،ولیعصر
۸_فرحزادیان،ولیعصر
۹_نجفی،ولیعصر
۱۰_نجف الهی،ولیعصر
۱۱_شاهمرا دی،ولیعصر
۱۲_زهرا خدمتی،ولیعصر شبانه
۱۳اسماعیل پور،کرج،رشت،دولتی ۱۴کوهکن،دولتی قزوین
۱۵_قاسمی،غیر انتفاعی رسام
۱۶_قلی پور،غیر انتفاعی آل طه
۱۷_فرزانه ساوه،آل طه
********************************************************************
مهدیه غرقی شفیع نگارگری الزهرا
هانیه عبدالملکی صنایع دستی الزهرا
قائمی نژاد طراحی صنعتی الزهرا
طباطبایی گرافیک شریعتی
سارا راد طراحی صنعتی دانشگاه الزهرا
قایمی نژاد  طراحی صنعتی الزهرا 
 
 
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:
 
   
 
 
  دستاوردها  
 
 

موفقیت‌های ویژه
- کسب رتبه اول تا ششم جشنواره پیشگیری از جرم قوه قضائیه(انیمیشن)
- کسب رتبه برتر جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی
- کسب رتبه برتر مسابقات تولید محتوی کشوری
- کسب رتبه سوم المپیاد فناوری مد و لباس
- کسب رتبه های برتر جشنواره خوارزمی


* جشنواره فرهنگی و هنری 
-
رتبه برتر داستان‌نویسی
- کسب رتبه اول آرم کشوری
- کسب رتبه سوم کشوری انیمیشن
- کسب ۵۰ رتبه برتر منطقه در گروه رشته های هنری

* موفقیت های جشنواره 
-
کسب رتبه اول کشوری چاپ از سال ۸۹-۹۷ (هفت سال پی در پی)
- کسب رتبه اول دوخت سرویس خواب کودک، کسب رتبه دوم شهر تهران لباس کودک
- کسب رتبه اول انیمیشن
- کسب رتبه دوم حجم و ماکت
- کسب رتبه برتر طراحی
- کسب رتبه چهارم عکاسی کشور


*موفقیت‌های مسابقات علمی و عملی
- رتبه اول کشوری کامپیوتر
- رتبه اول کشوری انیمیشن
- رتبه پنجم کشوری حسابداری
- رتبه های برتر شهر تهران در طراحی دوخت، معماری، حسابداری

 
   
 
 
  صفحه ی مسابقات  
 
 
 
   
 
 
  برترینهای کنکور 1402  
 
 
 
   
 
نقشه سایت